Меню
Категоріі
«Інтеру» та «1+1» продовжать ліцензії без перевірки
21/06/2018 Новини

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення спочатку продовжить ліцензії телеканалам «Інтер» та «1+1», а потім проведе перевірки, що були призначені через ознаки порушення Закону «Про телебачення і радіомовлення України». Телеканали демонстрували у своєму ефірі фільми з російськими акторами, які підтримують військову агресію Російської Федерації та заперечують територіальну цілісність України. Відповідне рішення Нацрада опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці.

Члени Нацради заявили, що Олег Черниш поставив ультиматум: він не братиме участі у засіданнях Національної ради, якщо Національна рада спочатку не продовжить ліцензії «Інтеру» та «1+1», а вже після розгляне результати перевірок цих телеканалів.

Незважаючи на те, що у заяві члени Нацради кажуть про «ознаки лобізму» з боку Олега Черниша, вони все одно погодилися з його вимогою.

«Усвідомлюючи свою відповідальність за подальший розвиток телерадіомовлення в Україні, яка вже понад чотири роки захищає свою незалежність і територіальну цілісність через військову агресію Російської Федерації, через ризик подальшого зриву засідань Національної ради ми вимушені погодитися з ультиматумом члена Національної ради Олега Черниша і розглянути в першу чергу питання щодо продовження терміну дії цифрових ліцензій українських телеканалів. І вже в другу чергу – розглянути результати перевірок телеканалів «Інтер» і «1+1», — повідомили у заяві.

Відповідне засідання відбудеться 27 червня.

Нагадаємо, Нацрада вже вчетверте не змогла зібрати кворум та перенесла засідання, на якому планується вирішення питання переходу на цифрове мовлення. Зокрема, тричі засідання переносили через відсутність Олега Черниша.

Державна служба спеціального зв’зяку та захисту інформації пропонує відключити аналогове телерадіомовлення до 1 липня 2018 року за винятком передавачів, розташованих на територіях, що межують з ОРДЛО, Кримом, і на прикордонних територіях України.

Джерело: hromadskeradio.org

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *