«Інтер» випускатиме 75% ефіру українською мовою з 13 жовтня

02/10/2018

Телеканал «Інтер» випускатиме 75 % ефіру українською мовою з 13 жовтня. Йдеться про період часу з 7 ранку до 10 вечора.

 Про це йдеться у зверненні телеканалу, опублікованому в Facebook.

Зазначають, що причиною україномовного мовлення стало виконання закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації».

Для виконання закону «Інтер» змінює мову мовлення у трьох проектах — «Вещдок», «Касается каждого» та «Жди меня. Украина».

У вечірніх серіалах, радянських фільмах та програмах «Круче всех», «Орел и Решка», «Готовим вместе» та спецпроектах російську мову зберігають.

«Дякуємо за розуміння. Залишайтеся з «Інтером»!», — йдеться у зверненні телеканалу.

11 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал «Інтер» на 4 мільйони 46 тисяч гривень за розпалювання ворожнечі під час трансляції концерту до 9 травня.

Нагадаємо, що оприлюднені уривки концерту телеканалу «Інтер» до Дня перемоги 9 травня спричинили критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців».

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на запланований телеканалом концерт.

Представники «Національного корпусу» та «Національних дружин» прийшли до будівлі телеканалу «Інтер» та вимагали позбавити канал ліцензії через «системну антиукраїнську редакційну політику».

9 травня у Києві на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу «Інтер», кинули «коктейль Молотова». На акцію проти концерту телеканалу «Інтер» до 9 травня зібралися представники всеукраїнської громадсько-політичної організації «Вільні люди». Тим не менше, «Інтер» повністю транслював концерт.

ОБСЄ засудила спробу підпалу телеканалу «Інтер».

За даними поліції, участь в акції під «Інтером» взяли близько 100 людей, натомість правоохоронців стягнули у кількості 150.

Сам Льовочкін заявив, що «ніхто не може відібрати 9 травня».

Удень 10 травня близько сотні людей приїхали до будинку одного з власників телеканалу «Інтер» Сергія Льовочкіна в Конча-Заспі. Більшість учасників акції — представники «Національного корпусу». Вони розмалювали балончиками стіни будинку та начепили наліпки «Національного корпусу».

Джерело: hromadske.ua

No Comments

Залишити відповідь