“Інтер” у день жалоби за загиблими в Одесі показав концерт росіянина, що виступав у Криму

18/09/2017

Увечері 16 вересня у день жалоби за загиблими внаслідок пожежі у одеському таборі “Вікторія” в ефірі телеканалу “Інтер” транслювався концерт відомого російського співака Леоніда Агутіна, який неодноразово брав участь у пропагандистських заходах в окупованому Кремлем Криму.

Про це пише відомий політолог Олексій Голобуцький на своїй Facebook-сторінці.

“Щоб не відбувалося у країні, а “Інтер” дотримується своєї лінії: показувати російське попсове г**но типу концерту Агутіна. Випадкове включив і відразу на*”, – підкреслив фахівець.

Водночас сам телеканал на своєму офіційному сайті анонсував творчий вечір Агутіна, як щось грандіозне. Також мовник назвав це дійство “музичним подарунком своїм глядачам”.

Інтер, Агутін, пожежа, ОдесаАнонс концерту Леоніда Агутіна на сайті “Інтера”

Зауважимо, що у концерті також брали участь Лариса Доліна, Ігор Ніколаєв, Анжеліка Варум, Володимир Пресняков і Ані Лорак.

Захід транслювався у суботу ввечері, о 20:30 – це вже було після того, коли трагедія в Одесі набрала неабиякого розголосу. Повтор передачі заплановано на неділю, 17 вересня, на 14:00.

Інтер, Агутін, пожежа, ОдесаКонцерт “Агутіна” транслювали, коли про трагедію у “Вікторії” було відомо

До слова, у зв’язку загибеллю дітей у Одесі та області 16 та 17 вересня оголошено днями жалоби.

Крім того, Леонід Агутін уже давно перебуває у базі сайту “Миротворець” через те, що незаконно перетинав державний кордон України.

Джерело: 24 Канал

 

No Comments

Залишити відповідь