«Інтер» показав концерт із забороненими в Україні російськими співаками

09/03/2020

Український телеканал «Інтер» 8 березня показав в ефірі концерт із забороненими в Україні виконавцями.

Під час концерту на «Інтері», зокрема, виступали Філіп Кіркоров, Микола Басков, Григорій Лепс, Валерія, Діма Білан, Ані Лорак, Стас Михайлов, група «Земляни», Михайло Шуфутинський, Денис Клявер, Жасмін і інші.

Як відомо, багатьом з цих «зірок» заборонений в’їзд в Україну, а деякі відкрито підтримували агресію Росії в Україні і анексію Криму.

«Ювілейний вечір» на «Інтері» був присвячений російському олігарху Михайлу Гуцерієву.

Концерт викликав хвилю обурення в мережі. Так,його різко розкритикував у Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц).

«Два світи… Російський концерт на «Інтері» з тими, хто підтримує вбивства українців і окупацію територій. У мене навіть слів немає… 8 березня, російські окупанти обстріляли з ПТРК вантажний автомобіль одного з підрозділів Об’єднаних сил, один воїн загинув…» – написав Штефан.

У коментарях до посту Штефана українці також засудили показ концерту. «На жаль, пів країни – це суцільний «Інтер», – написав один з користувачів. «Слова відсутні … боляче … У країні, де розпочався сьомий рік війни, продовжують транслювати подібні концерти», – написала інша.

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення пообіцяли стежити за «святковим ефіром» телеканалу «Інтер».

Нагадаємо, наразі у Нацради триває суд із «Інтером» щодо передачі, де 9 травня 2018 року пролунали сумнівні висловлювання ведучих.

Джерело: glavcom.ua

No Comments

Залишити відповідь