Іноземні вчені підтвердили історичне значення Поштової площі

22/09/2018

Учасники міжнародної науково-практичної конференції підтвердили історичне значення Поштової площі в Києві. Про це повідомило Міністерство закордонних справ (МЗС) в Twitter, передає УНН.

“Історичне значення Поштової площі підтверджено! Резолюція Міжнародної науково-практичної конференції “Поштова площа у Києві: історичний та культурний вимір”, – йдеться у тексті повідомлення.

В оприлюдненому тексті резолюції зазначається, що статус Поштової площі, зокрема, підтвердили науковці США, Ізраїлю, також до резолюції долучилася представник Дирекції департаменту культури та культурної спадщини Ради Європи Ана Шьобель.

Вчені, зокрема, визначили, що територія Поштової площі у місті Києві є історичною пам’яткою національного та світового значення. Саме в цій місцевості, згідно з текстом документу, відбувалося хрещення місцевих жителів. Це, на думку авторів резолюції, спонукає державні органи влади надати їй статусу пам’ятки історії національного рівня.

Нагадаємо, в серпні директор КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва” Максим Калінін та заступник директора Департаменту культури — начальник управління збереження історичного середовища та охорони об’єктів культурної спадщини Олександр Никоряк повідомили, що археологічні дослідження на Поштовій площі будуть продовжені після того, як буде здійснено альтернативне укріплення конструкцій.

Джерело: УНН

No Comments

Залишити відповідь