Імпульс Фест: чим дивує один із найяскравіших фестивалів цього літа

06/07/2016

Імпульс Фест“Імпульс Фест” цього року має чим здивувати своїх відвідувачів: починаючи від нового формату проведення, закінчуючи легендарним харківським дуетом 5’nizza на головній сцені.

Більше 40 виконавців на двох сценах

На фестивалі розгорнуть дві сцени: велику – для хедлайнерів і малу – длямолодих колективів. Список виконавців не може не радувати.

Серед хедлайнерів фестивалю: легендарна 5’nizza, Бумбокс, BRUTTO, BILLY`s BAND, Pianoбой, O.TORVALD, Сергій Бабкін, Один в каное, Vivienne Mort, Вагоновожатые, Жадан і собаки, Оркестр Че та інші.

На малій сцені виступатимуть молоді, але перспективні українські гурти:Sinoptik, 4.А.Й.К.А, MYOPIA, URBANISTAN, SHKLO та інші.

Місце проведення

Якщо в минулих роках фестиваль проводили в закритому клубі, то цього року головна музична подія Харкова відкриває нову сторінку своєї історії. Відтепер фестиваль проводитиметься в форматі open-air.

Фестиваль пройде за адресою: Харківська область, смт. Безлюдовка, вул.Нагірна, 57; пляжно-розважальний комплекс NEBO Summer beach.

Територія фестивалю – обгороджений пляж з чистим піском і водою, альтанками, кафе, басейном, спортивним майданчиком, лежаками, туалетами.

Інфраструктура

На фестивалі “Імпульс” буде працювати платне наметове містечко, відвідувачі якого зможуть проживати як у власному наметі, так і взяти його в оренду на території фестивалю.

Містечко розташоване на березі озера, на піску, в 150 метрах від головної сцени.

Жителям будуть доступні безкоштовні послуги: душі, додаткові туалети, дрова (розводити багаття можна буде в мангалах, розташованих на території наметового містечка), питна вода, окріп, пункт підзарядки мобільних телефонів.

Також буде працювати і безкоштовне наметове містечко поблизу території фестивалю.

На самому “Імпульс Фесті” будуть розгорнуті різні фуд-корти і польова кухня.

А дістатися до Харкова не складе ніяких труднощів – спеціально від станції метро “Спортивна” курсуватимуть фестивальні автобуси до Безлюдівського пляжу і назад.

Джерело: 24tv.ua

No Comments

Залишити відповідь