Художник: Росія – циклопічний, небачений за розмірами, тупий і хижий паразит

29/05/2016

712939Українці потерпають від внутрішніх і зовнішніх ворогів, і якщо перших “підгодовують” гроші та культурна експансія, то других – агресія Кремля.

Про це в інтерв’ю “Культпростору”розповів художник, письменник Іван Семесюк.

На думку сучасного діяча культури, Україна почне розвиватися, як тільки переможе свого лютого ворога – “братню країну” Росію.

“Наш внутрішній ворог сам собою нічого не вартий, тому що дикий і відсталий. Це папуас. Його роками живить зовнішнє джерело, як на фізичному рівні, так і на метафізичному – від нафтового бабла до нахабної антикультурної експансії включно. Як тільки навернеться Московія – розквітне Україна, тому що Московія – це просто циклопічний, небачений за розмірами, тупий і хижий паразит”, – заявив Семесюк.

Як вважає художник, українці мають низку недоліків, про які теж не варто забувати, якщо ми прагнемо жити у квітучій та успішній країні.

“Недолік – відсутність терпіння, невміння спілкуватися між собою і довіряти один одному. Що робити – перетерпіти і навчитися”, – зазначив Іван Семесюк.

Як повідомляв “Обозреватель”, музикант, вокаліст, лідер рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що в Україні лише тоді будуть зміни, коли злякається вся країна.

Джерело: http://ukr.obozrevatel.com/news/82031-semesyuk-rosiya-tse-tsiklopichnij-nebachenij-za-rozmirami-tupij-i-hizhij-parazit.htm

No Comments

Залишити відповідь