Про нас

20/05/2016

Лого111Громадська організація «Культурний Спротив» (далі – Організація) є спільнотою, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для активної протидії  згубній чужинській експансії у будь-яких сферах духовного та культурного життя України. Ми виступаємо як проти «ватної попси», так і проти згубних спроб нав`язати здоровому українському суспільству антисімейні та збоченські «цінності» та «ідеали». Виходячи з реалій сьогодення, основним завданням є протидія тотальній культурній навалі країни-агресора, що загрожує самому існуванню незалежної України.

Громадська організація «Культурний Спротив» створена та діє у відповідності з Конституцією України, Законом України «Про громадські об’єднання» та іншими законодавчими актами.

Організація створена і діє на засадах добровільності, рівноправності своїх членів, самоврядування та законності.

Основними завданнями Організації є:

–  Активне викриття будь-яких ворожих закидів на національну свідомість українців у таких сферах масової культури як кінематографія, телебачення, діяльність ЗМІ, книговидавництво та розповсюдження книжкової продукції, розповсюдження музичних творів, проведення концертів та інших масових заходів.

–  Викриття організацій, підприємств та приватних осіб, що сприяють будь-якій ворожій, (перш за все – російській) культурній експансії в Україні.

– Надання широкому загалу правдивих відомостей про протиправну та антидержавну діяльність організацій, підприємств та приватних осіб.

– Об’єднання та консолідація всіх здорових, національно свідомих сил в Україні задля охорони та очищення її культурного, інтелектуального простору від ворожих зазіхань.

No Comments