Харків феєрично відсвяткував День Незалежності разом з “Океаном Ельзи” та SOCAR

28/08/2017

Десятки тисяч людей феєрично відсвяткували День Незалежності у Харкові разом з гуртом “Океан Ельзи”. Серед них і переможці акції від компанії SOCAR, яка є паливним партнером туру.

Своїм клієнтам компанія подарувала 200 пар квитків. Для цього треба було просто заправити авто чи купити супутні товари на SOCAR.

Останнім часом я частіше заправляюся на SOCAR. І коли дізнався про те, що є розіграш квитків, то вирішив, що обов’язково візьму участь. У будь-якому випадку мені було б цікаво. Так вийшло, що я виграв,
– ділиться враженнями переможець акції від SOCAR Ігор Благонравов.

Ба більше, родина Благонравових потрапила до десятки щасливчиків, яких запросили ще й на репетицію гурту перед концертом. Їх у випадково обрали серед 200 переможців.

“Ми обожнюємо Вакарчука, намагаємося, коли він в Харкові, завжди приходити на його концерти. Тепер ми привели нашу доньку Аришу”, – прокоментувала переможниця акції від SOCAR Наталя Благонравова.

Особливо приємно, що такий сюрприз переможці отримали до Дня Незалежності.

У першу чергу хочу побажати миру, добра і возз’єднання українському народові, – зазначив Ігор Благонравов.

SOCAR доводить, що дбає не лише про якість пального і сервісу для своїх клієнтів, але й долучається до масштабних культурних подій. Упродовж трьох годин шаленого драйву на головному концерті країни в єдиному океані злились 40 тисяч людей.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь