Гройсман анонсував вихід у прокат нових українських фільмів

18/06/2018

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував вихід у прокат трьох українських фільмів, створених за підтримки уряду, та заявив, що український кінематограф здійснив величезний стрибок за останні роки.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Три нові українські фільми виходять у прокат цього літа. Всі стрічки створені за підтримки уряду України. Я гордий тим, який величезний стрибок зробив українські кінематограф за останні роки”, – заявив очільник уряду.

Так, влітку на українські екрани вийде військова драма “Черкаси”. Це історія про український військовий корабель, який російський флот заблокував на озері Донузлав під час анексії Криму.

Також Прем’єр-міністр анонсував трилер “Жінка на війні” – стрічка про жінку, яка веде одиночну війну з ісландською алюмінієвою промисловістю. Її найсміливіша операція під загрозою, адже вона отримує довгоочікуваний дозвіл на усиновлення дівчинки з України. Фільм створений у копродукції України, Франції та Ісландії. Стрічка вже отримала нагороду в Каннах за найкращу музику.

Окрім цього, влітку відбудеться прем’єра фантастичної історії “Бобот та Енергія Всесвіту”. Це фільм про хлопчика, який заводить дружбу з трансформаторною будкою. Вона несподівано оживає. Тепер друзям доведеться разом рятувати світ від катастрофи.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь