Google запустив віртуальний тур карпатськими церквами

18/04/2017

Скріншот туру

Сьогодні, 18 квітня, у Міжнародний день пам’яток і визначних місць компанія “Google Україна” запустила віртуальний тур унікальними дерев’яними церквами Карпатського регіону, внесеними до світової спадщини ЮНЕСКО.

Про це йдеться у повідомленні офіційного блогу компанії.

У партнерстві з Міністерством культури України Google оцифрував вісім дерев’яних церков регіону і створив спеціальний сайт.

“Дерев’яні Церкви Карпатського Регіону”, де можна дізнатися більше про кожну з церков, а також прокласти до них маршрути на Google Картах. 3D-тури всіх цих храмів є доступними і в режимі Street View на Картах Google.

Всього до списку дерев’яних церков Карпатського регіону ЮНЕСКО включено 16 релігійних споруд, вісім з яких розташовані в Україні і стільки ж у Польщі.

Завдяки 360-градусним панорамам можна не тільки оглянути будівлі церков зовні і погуляти по навколишній території, а й зайти всередину і ознайомитися з інтер’єром та старовинними іконами.

Тур містить візуалізовану інформацію про дві старовинні церкви на території Закарпаття, дві — Івано-Франківщини та чотири — Львівщини.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь