Героїв АТО прирівняли до вбивць

27/09/2018

Юрист та активіст Масі Найєм звернувся із вимогою до ведучого ведучого телеканалу “NewsOne” В’ячеслава Піховшека привселюдно вибачитися перед ветеранами АТО: він вважає, що журналіст просто у прямому ефірі дозволив собі прирівняти їх до вбивць.

Образив героїв? Скандальний ефір з Піховшеком

Масі Найєм

Масі Найєм

“Час вибачатися перед учасниками АТО.” Ми живемо в суспільстві, яке зараз влаштовано за принципом тотального свавілля. Будь-яка людина, який зараз називає себе ветераном АТО, вважає що у нього є індульгенція на вбивство, і він може вбивати. Моє питання не стосовно цих людей, дій яких повинен дати оцінку в конкретному випадку тільки суд “. З таким гучною заявою в ефірі телеканалу NEWSONE TV виступив В’ячеслав Піховшек, прирівнявши всіх ветеранів АТО до вбивць, готовим чинити самосуд”, – написав Найєм на сторінці у Facebook.

“Наш юрист звертається до телеканалу” NewsOne “з вимогою спростувати в ефірі відомості, що не відповідають дійсності, а саме оскаржити висловлювання, якими ведучий програми прирівняв кожного ветерана АТО до вбивці, а також вибачитися перед спільнотою ветеранів АТО. У разі відсутності реакції – залишаємо за собою право звернутися до суду з відповідним позовом “, – підтвердив пізніше свої наміри активіст.

Джерело: znaj.ua

No Comments

Залишити відповідь