Геращенко закликає СБУ заборонити в’їзд в Україну артистів, які виступали в Криму

10/10/2016

Геращенко закликає СБУ заборонити в'їзд в Україну артистів, які виступали в КримуПерший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко готує запит до СБУ із закликом заборонити в’їзд в Україну представникам російської “попси”, які виступали в окупованому Криму. Про це вона повідомила у Facebook.

“Чи мають право в Києві виступати представники російськоі попси, що незаконно перетнули кордони Украіни і лабали шансон чи нявкали своі пісеньки в окупованому Криму? Ні! І це ПОВНА відповідальність СБУ і інших силових структур. Всі ці люди, на моє глибоке переконання , мають потрапляти автоматично до санкційного списку із заблроною в’ізду до Украіни. Я готую відповідний запит до СБУ”, – зазначила вона.

За словами Геращенко, вона отримала інформацію про російських співачок, які збираються співати в київському палаці “Україна”, а перед цим виступали на території анексованого Криму.

” Як на мене, ім мають вручити відразу в Борисполі відповідне повідомлення про порушення законів Украіни. І це мають робити відповідні силові органи “, – додала вона.

Росія окупувала Крим і Севастополь після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнається Україною та більшістю країн світу.

6 жовтня народний депутат Микола Княжицький подав на розгляд Верховної Ради законопроект №4303, в якому пропонував доповнити закон “Про гастрольні заходи” вимогою до російських акторів і співаків перед гастролями в Україні “надати письмову заяву про засудження окупації території України державою-агресором”, заборонити до показу фільми, де грають артисти, які не надали аналогічну письмову заяву, а також заборонити трансляцію музичних творів, якщо його автор – громадянин РФ, який публічно не засудив окупаційні дії своєї країни. За законопроект проголосувало лише 174 депутати.

Джерело:artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь