ГайдаFest відвідають мандрівники зі всієї України

19/07/2016

“ГайдаFest” – всеукраїнський музично-мистецький open-air фестиваль, який зібрав відпочивальників, мандрівників і гостей з усієї країни та близького зарубіжжя. Відбуватиметься у місті Черкаси в парку “Долина Троянд” 23-24 липня 2016 року.
“Ідея проведення фестивалю з’явилась під час нашого відпочинку у Луцьку на фестивалі Бандерштат. Ми сиділи в закладі “Майдан”, дуже довго чекали на борщ, і на голодний шлунок вирішили: “Зробимо класну подію в Черкасах, яка б збирала таку ж кількість людей”. За кілька тижнів почали продумувати концепцію, ідеї, цілі фестивалю”, – говорить Анастасія Білецька, організатор.
На головній музичній сцені виступатимуть такі гурти, як ХАС – RIZUPS (Львів), ARLETT (Київ/Біла Церква), Farinhate (Рівне), Чумацький шлях (Хмельницький), Кімната Гретхен (Дніпро), Кашлаты Вох (BY, Мінськ), Сонце в Кишені (Черкаси), Freel (Київ), Дай Дарогу! (BY, Брест), НАТОЛІЧ (Дніпро), DK,DANCE (Суми). Хедлайнерами фестивалю стануть відомі українські гурти Карна (Івано-Франківськ), ZATOCZKA (BY, Могильов).
“Пройшли через успіхи і розчарування, встигли сто разів розсваритися. Хочеться побачити задоволені обличчя відвідувачів фесту і пишатися проробленою роботою”, – говорить Костянтин Мірошниченко, організатор.
Літературну сцену відвідають брати Дмитро та Віталій Капранови (Київ), Андрей Хадановіч (BY, Мінськ), Вікторія Дикобраз (Рівне), Остап Микитюк (Івано-Франківськ), Катерина Феб (Хмельницький), Іван Дубінін та Ірина Вербівська (Черкаси).

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь