Фільм за книгою Кузьми Скрябіна профінансують глядачі

17/07/2018

Кінокомпанія Star Media планує зняти фільм “Я, Побєда і Берлін” за мотивами книги Кузьми Скрябіна.

Гроші на зйомки стрічки планують збирати за допомогою благоджійних внесків. Імена тих, хто пожертвує кошти на фільм, вкажуть у титрах.

“Ми будемо збирати кошти на цей фільм через краудфандинг. Решту, якої не вистачатиме, дофінансуємо силами Star Media та копродюсерів. Стрічку знімемо в будь-якому випадку”, – розповів генеральний продюсер кінокомпанії Влад Ряшин на Одеському кінофестивалі.

Режисером стрічки “Я, Побєда і Берлін” стане Олександр Кириєнко. Над сценарієм працює Анатолій Крим. На участь у проекті також погодився ведучий Сергій Притула.

“Головного героя зватимуть Кузьма, і він, скоріше за все, буде кучерявим, але це буде збірний образ сучасного молодого чоловіка, а не портрет Андрія Кузьменка”, – розповів режисер стрічки.

Зйомки проведуть у серпні-вересні наступного року у Львові та Берліні. Саундтреком до фільму стануть музичні твори Кузьми Скрябіна різних часів у сучасній обробці.

Фільм “Я, Побєда і Берлін” планують випустити у прокат 2020-го.

Прибуток від показів перерахують до Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна, що допомагає дитячим будинкам та лікарням.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь