Фестиваль «Жми на RECord!» пройде в Святогірську за сприяття телеканалу «До ТеБе»

16/08/2016

ХIV Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!» пройде з 15 по 18 вересня 2016 року у місті Святогірську Донецької області за сприяння телеканалу «До ТеБе» та комунального позашкільного навчального закладу «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр».

Метою фестивалю є розвиток дитячих та молодіжних засобів масової інформації, як важливої складової становлення українського демократичного суспільства.

На фестиваль запрошуються дитячі (в тому числі шкільні) і молодіжні (у тому числі студентські) редакції газет, журналів, теле- і радіопрограм України.

Вік учасників фестивалю, як правило – 14 – 22 роки.

Оргкомітет «Жми на RECord!» та телеканал «До ТеБе» (Донецька регіональна дирекція Національної телекомпанії України) в рамках фестивалю проводятьконкурс промо-роликів міст та містечок «Мій дім – моя Україна!».

Україна – велика країна з безліччю великих та малих міст, селищ та сіл. Про деякі з них ми навіть ніколи не чули. Але кожне з них, без сумніву, по-своєму цікаве та привабливе. Мета конкурсу полягає у промоції населених пунктів, з яких на фестиваль приїдуть команди юних журналістів. То ж розкажіть про свою малу Батьківщину всій країні!

Кращі роботи будуть показані на каналі «UA:Перший» Національної телекомпанії України, а переможці конкурсу отримають заохочення.

Необхідно до 5 вересня 2016 року створити та завантажити на файлообмінний сервіс www.ex.ua промо-ролик свого населеного пункту та прикріпити посилання на завантаження у спеціальному пункті у заявці на участь у фестивалі.

Взяти участь у конкурсі можуть усі учасники незалежно від того, який вид ЗМІ представляють (преса, телебачення, радіо, інтерент-ЗМІ).

Нагородження переможців відбудеться під час урочистого закриття фестивалю «Жми на RECord!».

Джерело: stv.mediasapiens.ua

No Comments

Залишити відповідь