Ескіз пам’ятника Скрябіну у Кропивницькому погоджуватимуть з рідними

21/03/2018

Таку пропозицію під час засідання міської топонімічної комісії при Виконавчому комітеті міської ради міста Кропивницький винесли члени комісії.

Попередньо на засіданні земельної комісії розглядалося питання, щодо встановлення пам’ятного знаку Кузьмі. Члени ініціативної групи запропонували варіант встановлення такого знаку поблизу скверу з пам’ятником “Пантери”, але згодом погодилися на пропозицію перенести його на реконструйовану Набережну.

“Є певні нюанси розміщення цього пам’ятного знаку саме в центрі. Ми розмовляли з ініціаторами цієї петиції і вже є попередня домовленість, що все ж таки, ми під час реконструкції Набережної, встановимо такий пам’ятник саме там. У проекті реконструкції Набережної є спеціально відведені місця для встановлення пам’яток. Якщо робити це, то саме там, так як там плануються місця для дозвілля, тому це було б доречніше”, – зазначив голова топонімічної комісії Андрій Табалов.

Також члени комісії наголосили на тому, що ініціативна група досі не подала ескізи пам’ятнику, який з огляду на те, що Андрій Кузьменко має живих рідних, потрібно, аби вони провели перемови з родичами і отримали інформацію, що ті не проти.

Джерело: akulamedia.com

No Comments

Залишити відповідь