Меню
Категоріі
Експерт розповів, які українські вистави та музеї обов’язково треба відвідати
03/02/2019 Новини

Україна гідно проходить випробування, які перед нею стоять.

Каже в інтерв’ю журналу “Країна”співзасновник та головний редактор видавництва “Дух і Літера” Леонід Фінберг.

“Треба порівнювати сьогодення не з тим, що в інших країнах, а з тим, що у нас було вчора. Ми не помітили, як змінилися. Наша промисловість сьогодні набагато вільніша, говорять українські бізнесмени. Експорт продукції до Європи збільшився. Ми вийшли на ринки Бразилії та Африки. Залежність від Росії зменшилась максимально”, – вважає він.

На думку експерта, покращилась ситуація у культурній сфері.

“Ми отримали цікавий український кінематограф. Тільки у Києві 50 театрів. Є спектаклі, які не соромно показати у будь-якій столиці світу. Особливо мені подобається “Morituri te salutant” за Василем Стефаником (вистава Національного академічного драматиичного театру імені Івана Франка. – Gazeta.ua), блискучі спектаклі Влада Троїцького у театрі “Дах”.
Дуже змінилися музеї. Їх очолюють компетентні люди. Львівською художньою галереєю керує Тарас Возняк – один із найкращих інтелектуалів країни. На чолі Національного художнього – мистецтвознавець Юлія Литвинець. Дмитро Стус робить цікаві програми у Музеї Шевченка. Щоб записати онуку на лекції у музеї Ханенків, довелося чекати півроку. Там фантастично розповідають про мистецтво – аж заздриш дітям”, – додає видавець.

Джерело: gazeta.ua

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *