ЕКСПЕРТ: ЧИ ПОВЕРНУТЬСЯ В УКРАЇНУ МУЗЕЙНІ ЦІННОСТІ З КРИМУ ТА ІНШИХ ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

21/06/2016

На тимчасово окупованих територіях залишаються до 2 млн українських музейних експонатів

“Зараз музеї на окупованих територіях України у процесі інвентаризації. Ми побачили, що їх кількість насправді більша. Зараз у нас етап наведення порядку, щоб мати чіткі уявлення, що там було, тому що система ускладнена – багато років не робили реєстр, ні обліку музейних предметів поза музеєм, тому ми це все зараз відновлюємо і працюємо, щоб бути готовим до таких ситуацій – не втрачати більше. На тимчасово окупованих територіях Донбасу і Криму музеї є небезпечними і для самих працівників – люди потраплють в тюрму, це загроза для них. Ми закликаємо спільноту не співпрацювати з російськими музеями, які вивозять українські культурні цінності з Криму” — Рожко.

Василь Рожконачальник Управління музейної справи та культурних цінностей Міністерства культури Українирозповів в ефірі “5 каналу” у якому стані музеї на окупованих територіях України, хто їх відвідує та яка пропаганда ведеться. Детальніше дивіться у відео:

Джерело: http://www.5.ua/suspilstvo/ekspert-chy-povernutsia-v-ukrainu-muzeini-tsinnosti-z-krymu-ta-inshykh-okupovanykh-terytorii-117739.html

No Comments

Залишити відповідь