«Эксмо» видало книгу із «нацистами» Яценюком та Турчиновим на обкладинці

26/05/2016

Безимени-1Росийське видавництво «Эксмо» випустило у продаж книгу Юрія Валіна «Лейтенант з майбутнього. Спецназ ГРУ проти бандерівців».

Ось анотація до книги, яку можна побачити на сайті видавництва: «Новий військово-фантастичний бойовик від автора бестселерів «Наймолодший лейтенант» і «Десант стоїть на смерть». Спецгрупа ГРУ закинута з нашого часу в 1944 рік, щоб перешкодити таємницею нацистської організації змінити історію Другої Світової. Розвідники з майбутнього повинні захопити у фронтовому Львові оберштурмбанфюрера СС, який керує секретними операціями по перетворенню реальності. Російському спецназу доведеться з головою зануритися у кривавий вир міських боїв, де штурмові групи Червоної Армії рубаються з німецькими єгерями і бандерівцями з есесівської дивізії «Галичина»…».

Жанр книги визначається як військово-історична фантастика, її вартість – 185 рублів (приблизно 62 грн).  Книга на таку тему не є бібліографічною рідкістю для видавництва, яке вже видало серію фантастичних бойовиків «Українске пекло», «Україна в крові» та інші.

Відмінність книги Юрія Валіна лише в тому, що на її обкладинці на тлі Домініканського собору в образі «позитивного» російського героя зображено міністра оборони РФ Сергія Шойгу, а от в образі переможених ним нацистів – прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та спікер Верховної ради України Олександр Турчинов. На колінах та у нацистській формі.

Партнером видавництва «Эксмо» в Україні є мережа «Книжковий супермаркет» та «Читай-місто». Наразі у цій мережі ані новинки, ані інших книжок цього автора немає.

Нагадаємо, видавництво «Эксмо» свого часу брало участь у Форумі видавців у Львові.

Джерело: http://zaxid.net/news/showNews.do?eksmo_vidalo_knigu_iz_natsistami_yatsenyukom_ta_turchinovim_na_obkladintsi&objectId=1315718

One Comment

  • murabel 27/05/2016 at 17:51

    Интересно, есть какая-то возможность у Яценюка и Кровавого Пастора подать в суд на Эксмо за оскорбление? Если есть – ее надо использовать. Игнорировать такое нельзя.

    P.S. А ссылка-то не работает. Нет больше на сайте Эксмо такой книги. Устыдились? Испугались?

Залишити відповідь