Екранізована повість Андрія Кузьменка вийшла окремою книгою

25/09/2018

Повість Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін», «Місто, в якому не ходять гроші» вийшла окремою книгою. Ідея видати повість окремою книгою належить дружині Кузьми Світлані Бабійчук. До цього повість видавалась у збірці Андрія Кузьменка «Проза».

«Місто, в якому не ходять гроші» розповідають про дівчину Алісу. Ім’я вибрано не випадково, бо вона потрапляє в таку собі «країну чудес». Вона потрапила в місто в якому не користуються грошима і за кожну послугу потрібно щось зробити. Місто, з якого неможливо вибратись, сповнене безнадією, приниженнями, жорстокістю та байдужістю.

Повість має усі притаманні Кузьмі-письменнику риси: суміш іронії, фантастики, драми та специфічного сленгу…

Тим часом у кінотеатрах можна переглянути фільм Ганки Третяк. У «Місті, в якому не ходять гроші» збережена мова, притаманна Андрію Кузьменку. До того ж звучить його голос за кадром.

Стрічку зняла режисерка Ганка Третяк. Почала працювали ще у 2013 році за життя Кузьми і він консультував її.

Робота над фільмом розпочалась ще у 2013 році. «Ми планували, що Кузьма буде саундпродюсером. Також мав зіграти роль консьєржа. Він записав закадровий голос в себе на студії. Саме цей запис ми використали у фільмі», – розповіла режисерка Ганка Третяк. Частину епізодів фільму знімали на Львівщині, зокрема у Дрогобичі.

Фільм «Місто, в якому не ходять гроші» зараз у прокаті у кінотеатрах «Планета Кіно».

А тим часом планується екранізаціє книга Андрія Кузьменка «Я, “Побєда” і Берлін». Нещодавно компанія Star Media оголосила, що розпочала роботу над цим твором.

Вперше про екранізацію роману заговорили минулого року. Зйомки відбуватимуться спільно з Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна.

Режисером фільму стане Олександр Кирієнко. Над сценарієм майбутньої картини вже працює український письменник і драматург Анатолій Крим. Існує також попередня домовленість про фільм із телеведучим Сергієм Притулою.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко трагічно загинув у ДТП 2 лютого 2015 року.

Джерело: zaxid.net

No Comments

Залишити відповідь