Джамала впевнена, що Крим обов’язково повернеться в Україну

29/11/2016

Джамала впевнена, що Крим обов'язково повернеться в УкраїнуКримським татарам потрібно мріяти про повернення Криму і готуватися до цієї події. Про це заявила українська співачка, переможниця “Євробачення 2016” Джамала, звертаючись до учасників і глядачів кримськотатарського гала-концерту “Vatan Sesi”, що відбувся 27 листопада у Києві.

“У нас з вами дуже багато проблем, ви знаєте про це. Але є така незручна проблема, загальна. Ми перестали бути мрійниками, якими були наші батьки, якими були наші пращури, які поверталися в Крим, незважаючи ні на що, вони просто мали мету, вони нічого не хотіли чути, якісь “за”, “проти”, “це неможливо”. Наша перемога взагалі була неможливою, але вона відбулася завдяки їм, тому що вони були просто стовідсотковими мрійниками”, – звернулася вона до присутніх.

Співачка зазначила, що кримським татарам зараз необхідно бути мрійниками і запевнила, що Крим обов’язково повернеться в Україну.

“Що ви зробили саме для того, щоб ваша сім’я була в спокої, щоб ваш народ був спокій, і щоб ваша родина була в спокої. Кожен день прокидатися з такою метою. Тобто мріяти, діяти, реалізувати. Нам зараз це дуже потрібно. Я дуже на вас сподіваюся. Ми повернемо Крим, ми будемо там. Ми повинні засипати з мрією про те, що ми вже там, розумієте? Ми повинні бути готовими до цього. Ми зараз ще трохи не готові. Тому що ми не вміємо мріяти. По-справжньому. Як діти. Мрійте, я вас дуже прошу”, – зазначила Джамала.

Вона додала, що саме завдяки любові й спільній вірі Україна перемогла на “Євробаченні” в Стокгольмі.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь