«Досить ходити в атаку під пісні «Любе»: у Львові представили сайт «Пісні війни»

07/02/2018

Соціально-мистецький проект «ПісніВійни» відтепер має офіційний сайт, де можна як послухати, так і скачати композиції, записані бійцями АТО разом з відомими українськими виконавцями.

Презентація офіційного порталу проекту відбулася 6 лютого в Львівській обласній бібліотеці для юнацтва, передає кореспондент ІА ZIK.

«Такі пісні є частиною боротьби на інформаційному фронті. І хлопці залюбки і з радістю погоджуються зустрітися і поспілкуються з людьми», – зазначила автор проекту Галина Гузьо.

Вона розповіла, що розробити цей сайт на волонтерських засадах погодився програміст Роман Библюк.

«Це сайт дає можливість ознайомитися з проектом і з творчістю бійців. Тут є можливість прослуховування і скачування пісень, доступні акорди, тексти пісень, а також – що дуже важливо – тут доступні «мінусовки» для людей, які мають бажання самостійно співати ці пісні», – сказав він.

Окрім того, під час презентації двоє воїнів АТО – Зиновій Медюх та Олександр Рожко – виконали свої пісні, які ввійшли до виданого у минулому році компакт-диску.

«Досить ходити в атаку під пісні «Любе». Потрібно мати свої пісні, адже в нас є своя мова, своя історія і своя гордість», – зазначив Олександр Рожко.

Довідка.

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – масштабна громадська ініціатива, завданням якої є пошук та запис на професійній студії звукозапису пісень, створених українськими воїнами, які воювали та досі воюють на сході України.

14 жовтня 2017 р. побачив світ унікальний для України альбом сучасної фронтової пісні #ПісніВійни. Компакт-диск об’єднав 15 композицій, написаних воїнами АТО під впливом пережитого на війні на сході України. Усі ці пісні в рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни були записані на професійній студії в унікальних дуетах бійців-авторів та відомих українських артистів. Запис пісень було здійснено на львівській студії звукозапису «Jenny Records» (аранжування і саунд-продюсування – Остап Панчишин; зведення і мастерінг – Мар’ян Криськув).

Джерело: zik.ua

No Comments

Залишити відповідь