Доля Поштової площі у Києві вирішиться 19 липня

09/07/2018

Міністр культури Євген Нищук повідомив, що 19 липня Міністерство культури України розраховує отримати від Київської міськдержадміністрації (КМДА) пакет документів для подальшого надання археологічним знахідкам на Поштовій площі в Києві статусу пам’ятки національного значення.

Про це повідомляє Інтерфакс

«Ми визначили для себе алгоритм на перший етап… 19 липня очікуємо від КМДА засідання консультативної ради, чекаємо на протокол і пакет необхідних документів. Це дасть нам можливість готувати проект постанови (Кабміну) про надання статусу національної пам’ятки», – сказав він.

За даними Мінкульту, на підготовку проекту постанови уряду знадобиться близько місяця.

«І вже тоді (після ухвалення Кабміном рішення) будуть розробка концепції створення музею, конкурс на його створення, визначення моделі того, буде він при Національному заповіднику «Софія Київська» або при Національному музеї історії. Це наступна фаза. Наразі головне – зрушити процес із мертвої точки», – підсумував міністр.

Зазначимо, що 4 липня народні депутати від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» подали до Верховної Ради альтернативний проект постанови, який врегулює питання щодо забудови на Поштовій площі столиці.

Джерело: vgolos.com.ua

No Comments

Залишити відповідь