Доля останків Ярослава Мудрого та інших князів. Фільм «Україна. Повернення своєї історії-2″

25/08/2017

Останків жодного з князів часів Київської Русі, в тому числі й Ярослава Мудрого, на території України нема — усіх вивезли до Росії.

Так радянська археологія продовжувала забезпечувати міф ще Російської імперії про походження її від начебто Київської Русі. В часи СРСР нічого не змінилось — великодержавну імперську ідею був покликаний продовжити міф про начебто єдину «колиску» трьох «братніх» народів, з яких російський чомусь був «страшим», хоч це суперкчить історичним даним.

Сенсаційні відкриття зробив під час зйомок фільму «Україна. Повернення своєї історії-2″ автор Акім Галімов.

Виявилось, що під час розкопок у ХХ столітті найбільших князівських поховань часів Київської Русі на території України радянські археологи цілеспрямовано вивозили з України до Москви і Ленінграда останки князів. При цьому достаменно невідомо, де саме ці останки нині.

Крім того, як виявилось, радянські археологи працювали за схемеми таємного товариства, що було засноване ще в царській Росії, не припиняло своєї діяльності в СРСР та існує і працює в Росії досі.

Сенсаційним виявились і знайдені в аріхвах Ватикану записи: князі Київської Русі у записах Риму значаться як королі, що ще раз доводить європейськійськість київських правителів.

Попри всі перешкоди авторам фільму вдалось відтворити справжнє обличчя Ярослава Мудрого.

Фільм «Україна. Повернення своєї історії-2″ опублікований на офіційному каналі Телеканал 1+1 у YouTube.

Джерело: 7days-ua.com

No Comments

Залишити відповідь