Долучайтесь до «Культурного Спротиву»!

18/12/2016

Сьогодні, коли повсякдень триває героїчне протистояння найкращих синів та дочок нашої держави у «гібридній війні», що ведеться проти України з боку Російської Федерації, полем бою є не лише Східні та Південні терени нашої держави, а й свідомість та душі наших співгромадян. Проти України  ведеться запекла війна у царині культури та духовності, війна, де зброєю є не «Гради» та танки, а різноманітна  кінематографічна, телевізійна та друкована продукція, що спрямована на отруювання свідомості та душ  Українців гнилими імперськими «ідеями» та «ідеалами», руйнування нашої держави та її знищення.

Громадська організація «Культурний Спротив» створена та існує заради консолідації всіх здорових, національно свідомих сил в Україні задля охорони та очищення її культурного, інтелектуального та духовного простору саме від таких ворожих зазіхань.

Закликаємо всіх небайдужих патріотів, всіх справжніх українців приєднуватися до лав «Культурного Спротиву», аби поєднати свої сили у боротьбі проти будь-яких ворожих закидів на національну свідомість українців.

Для вступу до громадської організації «Культурний Спротив» вам необхідно заповнити заяву та анкету і надіслати відскановану копію на електронну адресу cultsprotyv@gmail.com.

Нижче наведені посилання за якими ви зможете завантажити необхідні бланки.

АНКЕТА ЗАЯВА

No Comments

Залишити відповідь