До знімальної команди українського фільму “Захар Беркут” долучилися колеги з Голлівуду

17/06/2018

Фото: uain.press

До знімальної команди українського історичного екшена «Захар Беркут», що створюється компанією Kinorob за підтримки Держкіно, долучилися голлівудські колеги. Зокрема, йдеться про Джона Вінна, який співпрацюватиме як співрежисер із режисером Ахтемом Сеітаблаєвим, а також продюсерів Джеффа Райса, Юрія Карновського та Раджу Коллінза.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно на офіційному сайті.

«Співпраця з американськими партнерами – це, насамперед, наш шанс розповісти всьому світу цю неймовірну героїчну історію Івана Франка, показати далеко за межами країни красу українських Карпат, дати можливість більше дізнатися про нашу історію, давні традиції, познайомитися з культурою, побутом, почути справжню українську музику, «інфікувати» не тільки українського, але й західного глядача нашою країною», — розповідає режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.

Як зазначають у компанії Kinorob, голлівудські партнери забезпечуватимуть комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку. За всю творчу та змістовну частину стрічки відповідатиме українська команда.

«Я був дуже вражений, коли вперше прочитав сценарій фільму: чому я про це ніколи не чув? Адже це просто неймовірна історія! Я вірю, що у цього проекту великий міжнародний потенціал, оскільки історія маленької української громади, яка бореться проти наймогутнішої армії світу за свою свободу та незалежність, зрозуміла кожному з нас, і неодмінно знайде відгук в серцях глядачів по всьому світу», – зазначає американський продюсер фільму Джефф Райс.

Творчий доробок Джеффа Райса налічує понад 90 проектів, зокрема фільми «План втечі» з Арнольдом Шварценеґґером та Сильвестром Сталлоне, «Вцілілий» за участю Марка Волберга, «Два стволи» з Дензелем Вашингтоном і Марком Волбергом.

Раджа Коллінз продюсував стрічки «Реальні спогади міжнародного вбивці», «Прискорення» та інші. А режисер та продюсер Джон Вінн працював на знімальному майданчику з режисером Гільєрмо дель Торо та компанією Marvel.

Зйомки історичної стрічки «Захар Беркут» розпочнуться вже у середині червня в Карпатах. Прем’єра стрічки запланована на 2019 рік.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь