До парламенту прийшли “фашисти” з вимогами щодо Нацради

05/07/2018

Біля Верховної Ради активісти в образах “фашистів” вимагали відкликати деяких представників Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Про це повідомляє спільнота “Відсіч”.

Мітингувальники зазначають, що у Нацраді затягують процес з вирішенням подальшої долі каналу “Інтер”, який діє проти України та пропагує російські цінності. Зокрема, в його ефірі називали фашистами Джона Ленона, Романа Шухевича та Володимира Івасюка.

Активісти вважають, що з Нацради потрібно відкликати двох членів: Ольгу Герасим’юк та Олега Черниша. Вони вже півтора місяці зривають засідання Нацради, під час якої мають розглянути попередження “Інтеру”. Цей розгляд може в результаті призвести до відкликання ліцензії каналу.

Зазначимо, тиждень тому подібний мітинг пройшов під стінами Нацради. Тоді активісти закликали оприлюднити результати перевірки щодо трансляції концерту “Победа. Одна для всех”, що відбувалася 9 травня і містила антиукраїнські заклики.

Понад те, в організації нагадали, що “Інтер” транслює Чемпіонат Світу з футболу 2018, що проходить у Росії. Активісти принесли під будівлю Нацради футбольний м’яч, що символізує “футбол на крові”, а також червоні картки з закликами бойкотувати Мундіаль-2018.

Нагадаємо, оприлюднені уривки концерту телеканала “Інтер” до Дня перемоги 9 травня спричинили критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні “іменами фашистських злочинців”.

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на запланований телеканалом концерт.

Згодом представники “Національного корпусу” та “Національних дружин” прийшли до будівлі телеканалу ”Інтер” та вимагали позбавити канал ліцензії через “системну антиукраїнську редакційну політику”.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу “Інтер” після провокативних заяв у ефірі 9 травня.

Джерело: expres.ua

No Comments

Залишити відповідь