До друкованої продукції з Росії застосують дозвільний принцип

22/05/2016

70964Повної заборони на російську друковану продукцію не буде. Але обмеження введуть.

Учасники робочої наради з обмеження доступу російських книг антиукраїнського змісту на ринок України підтримали введення дозвільного принципу.

Як повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка, у нараді взяли участь письменники, видавці, представники Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, представники Держкомтелерадіо, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, СБУ, Нацполиции, Державної фіскальної служби.

На нараді розглянули напрацьовані проекти актів щодо запровадження механізму обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту. “Запропонований дозвільний принцип – більш дієвий, ніж повна заборона книжкової продукції з країни-агресора”, – заявив Кириленко. Як повідомляє прес-служба “письменники і видавці сходяться на думці, що впровадження дозволів на продукцію з Росії буде реальним механізмом контролю за тим, що ввозять і продають на книжкових полицях. За даними Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, переважна більшість членів асоціації підтримають впровадження дозвільного принципу на книги з країни – агресора”.
Рані віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко заявив, що на сьогодні більше 70% друкованої продукції, що реалізується в Україні, є продукцією країни-агресора і більшість її є контрафактною. Як писало DT.UA, Російська Федерація розглядає територію сучасної Української держави як історичні російські землі і формує такі погляди в російських громадян з дитинства, а основним джерелом формування поглядів на українські землі є звичайний шкільний підручник з історії. Детальніше про перли у російських підручниках читайте у статті “Підручник з історії — головна зброя Росії” Олега Охредька у тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/do-drukovanoyu-produkciyi-z-rosiyi-zastosuyut-dozvilniy-princip-208057_.html

 

No Comments

Залишити відповідь