Держкомтелерадіо заборонило ввезення в Україну трьох книг російського психотерапевта Синельникова

13/03/2018

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в країну трьох книг російського психотерапевта Валерія Синельникова.

Зокрема, перелік видавничої продукції держави-агресора, на ввезення якої надано відмову у видачі дозволів на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо через невідповідність видань критеріям оцінки видавничої продукції, доповнений трьома книгами В.Синельникова: “Підручник господаря життя. 160 уроків” , “Створення нової реальності. Звідки приходить майбутнє” і “Щеплення від стресу. Як стати господарем свого життя” (всі книги видані ТОВ “Центрполиграф”, Москва).

Наразі в переліку – 46 заборонених видань.

Як повідомлялося, 13 лютого 2018 року Держкомтелерадіо внесло 135 російських книг, а також два видання з окремих районів Донецької та Луганської областей до переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, а 3 березня розширило цей перелік до 156 книг.

Джерело: ua.interfax.com.ua

No Comments

Залишити відповідь