Держкіно заборонило фільми з двома російськими акторами

25/10/2018

Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення, видані на фільми з участю Леоніда Ярмольника та Ірини Алфьорової. Про це повідомляє УНН з посиланням на Держкіно.

“Рішення прийняте відповідно до статті 15 Закону України “Про кінематографію”, пункту 12 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року №1315 та наказу Міністерства культури України від 22.10.2018 №914 про внесення Ярмольника Леоніда Ісааковича та Алфьорової Ірини Іванівни до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці”, – сказано у повідомлені.

Таким чином, підкреслили у держустанові, Держкіно скасувало державну реєстрацію та визнало недійсними прокатні посвідчення, видані на такі фільми:

(з участю Ярмольника Леоніда Ісааковича)

  • “Кохання у великому місті 2”, реж. Вайсберг М.;
  •  “Лузер”, реж. Абдулов О.;
  •  “Божа тварина”, реж. Данелія-Юркова Г.

(з участю Алфьорової Ірини Іванівни)

  •  “Зірка шерифа”, реж. Літус М.;
  •  “Втрачений рай”, реж. Рожко В.

“Відповідно до чинного законодавства України, після включення одного з учасників фільму до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, Держкіно автоматично скасовує державну реєстрацію і визнає недійсними прокатні посвідчення, видані на такі фільми. Хочу зауважити, що всього на сьогодні на цій підставі скасовано державну реєстрацію 233-ох фільмів”, – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Як повідомляв УНН, 22 жовтня, Міністерство культури України внесло Леоніда Ярмольника та Ірину Алфьорову до списоку осіб, що загрожують нацбезпеці України.

Джерело: УНН

No Comments

Залишити відповідь