Держава має визначити своє ставлення до українських артистів, які виступають у РФ

14/11/2019

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський вважає, що держава має визначити свою ставлення до українських артистів, які виступають на території РФ. На його думку, вони не відстоюють української позиції та не розуміють, що Росія напала на Україну.

Про це 14 листопада він повідомив на міжнародному форумі «Креативна Україна» у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я вважаю, що культура є важливою частиною політики. Кожна людина робить вибір… Якщо співак або артист їде до Російської Федерації та виступає там, не в Криму, Крим – це Україна, то на мій погляд, це означає, що ця людина не відстоює української позиції, не розуміє, що Росія – країна, яка на нас напала», – сказав він.

Крім того, міністр підтримав ініціативу Суспільного мовлення не відправляти на міжнародний конкурс «Євробачення» артистів, які виступають або мають намір виступати у Росії: «Ми маємо чітко визначити, що є добром, а що злом, і вміти відрізняти добро від зла».

Нагадаємо, Святослав Вакарчук вважає, що Верховна Рада повинна ухвалити закон, який би регламентував відносини між Україною та Росією в усіх сферах. Зокрема, регулював би гастрольну діяльність українських артистів на території РФ.

5 жовтня 2017 року Верховна Рада України прийняла проєкт закону про внесення змін до закону України «Про гастрольні заходи в Україні» (щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів в Україні за участі громадян країни-агресора) (№6682), за яким артисти країни-агресора мають проходити перевірку СБУ за місяць перед концертами.

Джерело: detector.media

No Comments

Залишити відповідь