Депутатів закликали підтримати український кінематограф

04/07/2016
Депутатів закликали підтримати український кінематограф

Голова Комітету ВР з питань культури та духовності, представник фракції “Народний фронт” Микола Княжицькийзакликав народних депутатів проголосувати за низку законопроектів щодо підтримки кінематографії, культури, а також щодо обмеження використання медійної продукції держави-агресора в Україні.

Про це він заявив у понеділок під час погоджувальної ради.

Нардеп попросив підтримати законопроект № 3081д “Про державну підтримку кінематографії в Україні”, розгляд якого заплановано на вівторок, 5 липня.

“Дуже довго ми виношували і напрацьовували цей закон. Сподіваюсь, що його підтримають. Так само сподіваюсь на підтримку законопроекту № 4303 про обмеження використання медійної продукції держави-агресора, який спирається на величезний спротив проросійських сил в Україні”, – сказав Княжицький.

Крім того, голова профільного комітету попросив внести до порядку денного сесії його законопроект № 4679 щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури.

“Цей законопроект складається з одного слова, але дозволить реалізувати той закон, який ми разом напрацьовували. Тому прошу звернути на це увагу”, – зазначив він.

Княжицький вказав на необхідність внести до порядку денного проект закону про внесення змін до закону “Про авторське право і суміжні права” щодо використання об’єктів авторського права в пародіях, попурі та карикатурах.

“Цей законопроект весь час був у розкладі порядку денного (на минулих сесійних тижнях. – Gazeta.ua), але весь час до нього не доходила черга. Сподіваюся, ми зможемо його розглянути”, – резюмував представник НФ.

Джерело: Gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь