Деоккупація ефіру: українські артисти закликали Порошенка заборонити російський медіапродукт

24/05/2016

Wx600_804749У четвер, 28 січня представники українського шоу-бізнесу звернулися до Президента України Петра Порошенка з вимогою закрити ефір для відео- і аудіотоваров з Російської Федерації.

Про це артисти публічно заявили під час прес-конференції в Києві.

На ній були присутні: лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка, солісти групи Kozak System, Сашко Лірник, Антін Мухарський та інші.

“На сьогодні вся російська медіа-продукція несе елемент пропаганди: або звеличування російських військ, або ідеї російського світу. Стратегія заборони окремих акторів чи фільмів виявилася недостатньо ефективною. Ми вважаємо, що треба заборонити будь-який інтелектуальний продукт з Росії”, – підкреслив один з учасників зустрічі – фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо.

Він також додав, що продаж російської медіа-продукції не тільки несе прибутки їх виробникові, а й пригнічує український медіа-ринок.

“Ми вимагаємо від Президента в інтересах національної безпеки заборонити будь-який імпорт відео- і аудіопродукції з РФ, а також заборонити трансляцію такої продукції в українському теле- і радіоефірі”, – зазначив виконавець.

У продовження слів Леньо, актор і телеведучий Антін Мухарський закликав власників медіа-груп та керівників телеканалів до масштабного діалогу.

З цього приводу також була зареєстрована відповідна електронна петиція на сайті Президента.

Джерело: http://ukr.obozrevatel.com/show/news/27095-deokkupatsiya-efiru-ukrainski-artisti-zaklikali-poroshenko-zaboroniti-rosijskij-media-produkt.htm

No Comments

Залишити відповідь