Данилко виступив на підмосковному корпоративі

02/01/2018

Український співак, шоумен і продюсер Андрій Данилко у новорічну ніч виступав на корпоративі под Москвою.

Про це повідомив “Обозреватєль”.
Фото і відео зі святкування опублікував в Instagram російський ведучий і актор В’ячеслав Манучаров.
На них – Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки разом з “мамою” Інною Білоконь виступає в одному з модних закладів Московської області. Про це свідчить геотег під відео.

Фото у мережі набрало більше 2 тисячі “лайків”. У коментарях під відео, українці не висловили здивування “гастроллю” Данилка. Лише відзначили, що артист суттєво погладшав.

Раніше артист в інтерв’ю “Обозреватель” сказав, що відмовився від масштабних концертів у Росії. Проте не приховує, що в його гастрольному переліку залишилися приватні вечірки та заходи в російських містах.

Андрій Данилко на фото В'ячеслава Манучарова

“У нас з 2013 року немає афішних концертів ніде. Заходи, про які говорю, – дуже закриті, це приватні вечірки. Дні народження, сімейні свята. Це не акції, не афішні концерти. Так, я розумію, що це принципове і дуже тонке питання, але артисти теж люди. Їм потрібно годувати колективи, забезпечувати студії, вихід матеріалів”, – сказав Данилко.
Стосовно ініціативи карати артистів за виступи в країні-агресорі артист висловився негативно.

“Прийміть краще закон, щоб у нас не було бідних людей. Щоб комунальні послуги були дешевші. Я перший стану кричати “давайте”, тому що розумію, що це полегшення людям. А такий от закон просто нічого не вирішить. Я за раціональність і розумність прийнятих рішень “, – резюмував співак.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь