“Чиновники з дачами й Mercedes розповідають, що порушувати закони не можна. Як у них язик не відсохне?” – Вакарчук

24/06/2016

"Чиновники з дачами й Mercedes розповідають, що порушувати закони не можна. Як у них язик не відсохне?" - ВакарчукЛідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук назвав українських політиків клоунами.

Про це він написав у блозі на сайті“Обозреватель”.

“Найбідніші, доведені до злиднів люди зранку до вечора дивляться на клоунів по телевізору, які прикидаються демократами перед МВФ і американцями. При цьому крадуть, брешуть, порушують закони. Найгірше, що всі ці люди – чиновники, у яких дачі, Mercedes, охорона і які нібито живуть на 7 тисяч гривень у місяць, – весь час розповідають, що порушувати закони не можна. Та як у них язик не відсохне?”, – написав Вакарчук.

Фронтмен гурту “Океан Ельзи” і раніше різко висловлювався на адресу влади. Низький рівень так званої еліти – називав нашим найнебезпечнішим внутрішнім ворогом.

Нагадаємо, Святославу Вакарчуку довіряє 60,8% респондентів, за даними Центру SOCIS. Досліджували рівень довіри українців до політичних фігур.

Гурт “Океан Ельзи” з кінця травня перебуває у світовому турі на підтримку 9-го студійного альбому “Без меж”. 25 червня музиканти дадуть концерт на стадіоні Чорноморець в Одесі.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь