Чи є в України патріоти?!

29/11/2016

30 листопада в Окружному суді міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 о 13:50  відбудеться  чергове судове засідання у справі  за позовом ГО «Культурний Спротив» до Служби безпеки України та Державної фіскальної служби України про визнання бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії. Мова йде про припинення антиукраїнської діяльності у царині культури, відвертого сприяння інформаційній війні та культурній агресії з боку Російської Федерації, котру вперто не бажають помічати деякі посадові особи України.

Днями нами було спрямовано листа, в якому висвітлювалася сутність проблеми та перебіг нашої боротьби. Звернення було розіслано декільком народним депутатам України за наступним списком:

Семенченко Семен Ігорович

Білецький Андрій Євгенійович

Ярош Дмитро Анатолійович

Юрій Миколайович Береза

В’ячеслав Леонідович Константіновський

Надія Вікторівна Савченко

Тетяна Миколаївна Чорновол

Олександр Юрійович Третьяков

Максим Юрійович Бурбак

Михайло Віталійович Гаврилюк

Ігор Володимирович Мосійчук

Антон Юрійович Геращенко

Єгор Вікторович Соболєв

Борислав Юхимович Береза

Сергій Анатолійович Лещенко

Олег Валерійович Ляшко

Ми не просимо грошей, не вимагаємо посад!  До високоповажних політиків, громадських діячів та публічних людей України ми звернулися із проханням підтримати нас у цій боротьбі з Російською інформаційною агресією та байдужістю окремих представників Держави. Що ж, подивимось – чи є в Україні справжні, небайдужі патріоти?

Прес-група ГО «Культурний Спротив»

No Comments

Залишити відповідь