Меню
Категоріі
Чергове судове засідання над екс-президентом України не відбулося
26/06/2017 Наша діяльність

Сьогодні в оболонському районному суді міста Києва було перенесено розгляд справи екс-президента України Віктора Януковича, звинуваченого у державній зраді відповідно статті 110 кримінального кодексу України за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Розгляд справи перенесено на 29 червня о 10:00 ранку.

Головуючий суддя Владислав Дев’ятко аргументував перенесення розгляду справи тим, що обвинувачений не з’явився на судовому засіданні. У разі повторної неявки обвинуваченого на судове засідання, може бути ухвалене судове рішення про призначення спеціального розгляду справи.

 Активісти громадської організації «Культурний Спротив» були присутні в оболонському районному суді Києва під час розгляду справи. Також повідомляємо, що наші активісти будуть присутні і під час наступного розгляду справи, а саме 29 червня о 10:00.

Закликаємо усіх небайдужих приєднуватись та разом контролювати перебіг цієї надважливої справи.  Не допустимо пом’якшених вироків тим, хто зрадив нашу Батьківщину!

Слава Україні!

Громадська організація «Культурний Спротив»

 

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *