Чергове судове засідання над екс-президентом України не відбулося

26/06/2017

Сьогодні в оболонському районному суді міста Києва було перенесено розгляд справи екс-президента України Віктора Януковича, звинуваченого у державній зраді відповідно статті 110 кримінального кодексу України за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Розгляд справи перенесено на 29 червня о 10:00 ранку.

Головуючий суддя Владислав Дев’ятко аргументував перенесення розгляду справи тим, що обвинувачений не з’явився на судовому засіданні. У разі повторної неявки обвинуваченого на судове засідання, може бути ухвалене судове рішення про призначення спеціального розгляду справи.

 Активісти громадської організації «Культурний Спротив» були присутні в оболонському районному суді Києва під час розгляду справи. Також повідомляємо, що наші активісти будуть присутні і під час наступного розгляду справи, а саме 29 червня о 10:00.

Закликаємо усіх небайдужих приєднуватись та разом контролювати перебіг цієї надважливої справи.  Не допустимо пом’якшених вироків тим, хто зрадив нашу Батьківщину!

Слава Україні!

Громадська організація «Культурний Спротив»

 

No Comments

Залишити відповідь