БРИТАНЦІ СТВОРЯТЬ АРТ-ПРОЕКТИ НА ЗАКАРПАТТІ ТА БІРЮЧОМУ

29/07/2016

Джин Хі ПаркДо України приїдуть художники з Великобританії, щоб взяти участь у кількох арт-резиденціях в рамках українcько-британського проекту SWAP, який покликаний об’єднувати мистецькі практики і традиції обох країн.

Це 6 молодих митців, яких обрала Британська Рада в Україні. Серед них – Харрієт Флеріот, Джин Хі Парк, Джеймі Фіцпатрік, Сара Ліппет, Воган Пілікьян і Сара Тайнан.

«Ми раді надати можливість талановитим художникам із Великобританії відкрити для себе різнобічний художній простір України, – каже директор із розвитку мистецької програми Британської Ради в Україні Пабло Росселло. – Кульмінацією програми SWAP стане виставка наприкінці 2016 року, де будуть показані результати досліджень протягом резиденцій».

Британські митці долучаться до двох харківських проектів – NonStopMedia Festival та резиденції від галереї YermilovCentre, у Києві відвідають The Muzychi Expanded History project і 33 Soshenko Art Studios, поїдуть до Азовського моря на міжнародну резиденцію Biruchiy Contemporary Art Project і на Закарпаття на проект під назвою Sorry, no rooms available.

Перша частина програми SWAP проходила у Ліверпулі. У ній взяли участь п’ятеро українців – художники Алевтина Кахідзе, Олександр Бурлака, Катерина Берлова і Мітя Чуріков, а також арт-критик і кураторка Лізавета Герман.

На фото: робота Джина Хі Парка Salesmen Фото: надане організаторами

Джерело: cultprostir.ua

No Comments

Залишити відповідь