Благодійна акція «Діти – це майбутнє України»

21/02/2017

Шановні співвітчизники!

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу тим паче, якщо ця справа спрямована на благо дітей.

У цей нелегкий час випробувань для нашої країни, ми стали менше приділяти уваги дітям, забувши про те, що саме в їхніх маленьких долоньках знаходиться той самий ключ, що відкриває двері нашого з вами майбутнього та долі нашої країни.

Саме тому, нашим безпосереднім обов’язком є захист та підтримка наймолодшого покоління нашої Батьківщини.

Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до благодійної акції «Діти – це майбутнє України», метою якої є збір коштів для дитячого відділення районної лікарні Чернігівської області та Денишівського дошкільного дитячого будинку:

1 березня 2017 року о 12:00 в Міжнародному виставковому центрі, за адресою м. Київ, Броварський пр-т, 15, 1 павільйон, 11 конференц-зал відбудеться благодійний аукціон книжок. Зібрані кошти будуть направлені на потреби вищезазначених закладів.

На аукціоні будуть присутні запрошені гості, а саме: товариство «Чернігівське земляцтво» у місті Києві, делегацію Чернігівської міської районної ради чернігівської області, ТОВ «Авангард» у місті Мена, представники видавництва «Сім кольорів», ТОВ «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством у кіберпросторі», представники громадської організації «Культурний Спротив», письменники, музиканти, громадсько-політичні діячі та журналісти та інші.

Під час благодійної акції відбудеться концерт бандуристів, а усіх присутніх очікуватиме фуршет.

Не будьте байдужими! Зробімо добру справу разом!

No Comments

Залишити відповідь