Благодійна акція – “Діти – це майбутнє України!”

03/03/2017

1 березня, у цей чудовий перший весняний день, в Міжнародному виставковому центрі відбулась благодійна акція «Діти – це майбутнє України».

Цей захід, що був організований для допомоги дітям, відбувся у вигляді благодійного аукціону книжок, які люб’язно, від щирого серця та з думкою про наймолодше покоління України були надані вітчизняними видавництвами «Сім кольорів» та «Веселка». До цієї акції долучилися письменники, громадсько-політичні діячі, журналісти, делегація Менської районної державної адміністрації Чернігівської області, представники ТОВ «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством у кіберпросторі» та усі ті, кому не байдуже майбутнє дітей України.

Усі присутні мали можливість придбати картини, що були створені рученятами дітей з інклюзивної школи №168 м. Києва, де спільно навчаються діти з особливостями розвитку та їх здорові однолітки. При перегляді короткометражного відео, учасники акції ознайомились з тим, як ці діточки з ніжністю в очах та щирими, відкритими для всіх серцями, створюють свої чудові картини.

Важко уявити, яка нелегка доля спіткала тих дітей, що по різноманітним причинам залишились без батьківської опіки, без того тепла та любові, що так потрібні усім дітям. Саме тому всі кошти, що були зібрані під час заходу, будуть направлені на потреби  дитячого відділення районної лікарні Чернігівської області та Денишівського дошкільного дитячого будинку.

Громадська організація «Культурний Спротив» висловлює щиру подяку усім, хто приєднався та підтримав цей благодійний захід. Приємно знати, що є людини, які не розділяють дітей України на своїх та чужих. Всі ви стали частиною по істині доброї та благородної справи. Завдяки цьому заходу, діти отримають частинку тепла, любові та підтримки. Саме такими вчинками ви даруєте дітям віру у світле, сповнене добром майбутнє.

Також, хочемо подякувати кобзарю та заслуженому артисту України Силенку Тарасу Вікторовичу, який подарував чудову і незабутню атмосферу під час нашого заходу, дозволивши нам відчути сильний та незламний дух нашого народу і нагадати, що народна пісня – це ключ до нашого українського народознавства.

Щира подяка адміністрації Міжнародного виставкового центру, а особливо Ткаченко Віктору Вікторовичу, Президенту ТОВ «Міжнародний виставковий центр», що з розумінням поставилися до нашого заходу та безкоштовно надали усе необхідне для його проведення.

Під час акції всі бажаючи мали можливість поспілкуватись на різноманітні теми, що пов’язані з діяльністю громадської організації «Культурний Спротив» та приєднатися до лав нашої організації. Вдячні вам за те, що висловили своє бажання поєднати сили у боротьбі проти будь-яких закидів на національну свідомість українців та стали на захист духовного та культурного життя України.

Для нашої організації це перший благодійний захід, що спрямований на допомогу дітям і ми не збираємося на цьому зупинятися. Навпаки, ми плануємо й надалі проводити різноманітні заходи, метою яких буде допомога дітям по всій Україні.

На жаль, в наш час все рідше можна знайти людину, котра безкорисливо буде допомагати іншим. Але давайте пам’ятати, що навіть незначна добра справа окриляє та збагачує наш внутрішній світ, а тим, для кого вона призначена дарує радість та приємні спогади на все життя.

Як сказав відомий ірландський поет Оскар Уальд – «Кращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою».

Нехай у ваших серцях та душах ніколи не згасає бажання творити добро!

З повагою,

Колектив громадської організації «Культурний Спротив»

No Comments

Залишити відповідь