Біля стін МЗС зіграли джаз

15/06/2017

Концерт, присвячений Криму, в Міністерстві закордонних справ організували спільно з Koktebel Jazz Festival. Третій МЗС OPEN AIR отримав назву Музика вільних людей. Джазовий вечір став символом солідарності і підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму.

У форматі щорічних опен-ейрів МЗС продовжило знайомити іноземних дипломатів із сучасною українською культурою і таким чином залучати їх увагу до найбільш актуальних проблем українців.

Атмосферу свободи і щастя, що панувала на джазових фестивалях в Коктебелі під стінами МЗС створювали музичні колективи, які в різний час були учасниками Koktebel Jazz Festival в Криму: Ігор Закус, Іванка Червінська і Z-Band, секстет Наталії Лебедєвої і Усеін Бекіров.

Читайте: Що робити влітку: найкращі концерти та фестивалі в Україні

Разом з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним заходи і програми відкрили міністри закордонних справ Литви і Швеції, які зараз знаходяться в Україні з візитом.

– Джаз – це особлива музика. Це не просто мелодія, це музика свободи. І я впевнений, що в майбутньому ми всі разом зможемо насолоджуватися нашим джазом в українському Криму, в українському Коктебелі, – зазначив Павло Клімкін у своєму вступному слові.
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус, вітаючи присутніх, зазначив: “Джаз – це свобода! Крим – це Україна! Україна це Європа!”.

– Крим належить Україні. І ми, безсумнівно, надалі виступати проти незаконної анексії Криму і за припинення російської агресії, – запевнила міністр закордонних справ Швеції Валльстрьом.
Глядачами незвичайного концерту стали посли іноземних держав в Україні, представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, представники кримськотатарської громади та громадянського суспільства, кияни та гості нашого міста.

Джерело: fakty.ictv.ua

No Comments

Залишити відповідь