Бійці АТО отримали з Тернопільщини тисячі маків пам’яті

09/05/2017

На Тернопільщині в рамках акції «Квіти пам’яті» виготовили кілька тисяч червоних маків. «Долучилися до акції загальноосвітні школи, заклади профтехосвіти, вихованці дошкільних закладів. Виготовили маки пам’яті і відправили волонтерам у місто Слов’янськ. Вони напередодні свят розвезли квіти воїнам АТО з нагоди Дня пам’яті і примирення», – розповіла заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ганна Зварич.

Бійцям, які стоять на блокпостах, маки пам’яті передала київський волонтер Марина Квітка, яка з 2014 року проживає у Слов’янську і координує роботу волонтерів. Вона займається питаннями вивезення переселенців та надання їм соціальної підтримки; організацією заходів; вирішенням різних питань щодо вивезення поранених воїнів та надання їм реабілітаційних послуг. Саме Марина Квітка ініціювала акцію до Дня пам’яті три роки тому і з того часу проводить щороку.

«Ми розвезли маки бійцям на блокпости по всій Донецькій області. Вже третій рік поспіль проводимо цю акцію. Напередодні свят забезпечуємо силовиків червоними маками. Традиційно починаємо зі Слов’янська», – розповідає Марина Квітка. – «До акції долучена не тільки Тернопільщина. Близько 8 тисяч маків, які кріпляться на одяг, виготовили Тернопільська і Рівненська області. А маки для благоустрою місць у Слов’янську, де у 2014 році загинули бійці, передали Житомир, Івано-Франківськ, Львів. Це штучні маки, які продають на ринку. Їх купували букетиками або одиночно. Зібрали близько 8 тисяч таких квітів».

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль, фото: сайт Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь