Бійки на Євро-2016 у Марселі: УЄФА почав дисциплінарні процедури проти Росії

12/06/2016

УЄФА визначить покарання для російської сторони через дії вболівальників у Марселі, де сталися жорстокі бійки

УЄФА визначить покарання для російської сторони через дії вболівальників у Марселі, де сталися жорстокі бійки

Дисциплінарно-етичний комітет УЄФА визначив винних у масових вуличних бійках у Марселі, що сталися перед та після матчу Росія-Англія, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на УЄФА.

Російських вболівальників у Європейському союзі футбольних асоціацій (УЄФА) звинувачують у використанні піротехніки, масових заворушеннях та діях з ознаками расизму.

У бійці брали участь також британські вболівальники. Після збору інформації в УЄФА вирішили, що британська сторона була потерпілою, тому проти футбольної асоціації Великобританії дисциплінарну справу не порушували.

Своє рішення дисциплінарний комітет оголосить 14 червня. Наступного дня призначений матч збірних Росії та Словаччини.

Бійки під час футбольного Євро-2016 тривають останні кілька днів. Найбільш жорстокою стало протистояння між британськими та російськими фанами напередодні та після матчу Англія-Росія у Марселі 11 червня. Щонайменше 35 людей постраждало, один британець ледь не загинув і перебуває у реанімації. Французька поліція вже затримала 10 людей по факту бійок в Марселі.

Джерело: http://nv.ua/ukr/world/countries/bijki-na-evro-2016-u-marseli-ujefa-pochala-distsiplinarni-protseduri-proti-rosiji-146373.html

No Comments

Залишити відповідь