Бебешко розказав, як покарати артистів-зрадників

04/04/2018

Продюсер Володимир Бебешко прокоментував ініціативи В’ячеслава Кириленка, який закликав таврувати артистів-зрадників в ТБ і радіоефірах країни.

“Я мав про це дискусію з віце-прем`єр-міністром В`ячеславом Кириленком. Не розумію, чому влада чіпляється до артистів? Якщо вже вішаєте клеймо на тих, хто має зв`язок із країною-агресором, то давайте вішати його на всіх. Нехай всі українські продукти, які продаються в Росії, у нас виходять під етикетками “Ковбаса окупаційна”, “Сир агресор”. Хай це напишуть на лобах у бідних заробітчан, які будують дачі російському генералітету”, – обурився Бебешко в бесіді з журналістом Karabas.Live.

При цьому Бебешко підкреслив, що закону, який забороняв би в’їзд українських артистів до Росію, немає.

“Для наших музикантів це питання совісті і патріотизму: хочу – їду, хочу – ні. Бажаєте покарати такого артиста? То заберіть у нього звання народного артиста України! А інакше це просто смішно”, – додав він.

Сам же Бебешко зізнався, що до Росії не їздить принципово, однак розірвати зв’язки з Ані Лорак, Таїсією Повалій або ж російськими артистами не може.

“Я досі дружу і з Кіркоровим, і з Лолітою, і з Лорак, і з Повалій. Не можу просто взяти і викреслити цих людей зі свого життя. Ми спілкуємося, навіть попри різні політичні погляди. Але сам я українець, тому до Росії не їжджу принципово, як і мої артисти”, – пояснив продюсер.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь