Автор графіті на Грушевського домовився з Мінкультом про їх відновлення

05/09/2017

Фото часів Революції Гідності / tyzhden.ua

У суботу, 2 вересня, стало відомо, що з фасаду будинку на вулиці Грушевського, з-поміж вітрин салону меблів, зникли відомі патріотичні графіті, створені під час Революції гідності.  Їх автор, стріт-арт художник Sociopath повідомив, що домовився з міністром культури Євгеном Нищуком відновити графіті.

«Я мав розмову з міністром культури, паном Нищуком, ми дійшли згоди, що після вирішення усіх офіційних і організаційних питань, я відновлю «Ікони Революції». Нарешті в мене буде час і простір, якого мені бракувало в ту ніч на Груші, щоб зробити якісні малюнки», – написав художник у Facebook.

«І хочу порадувати львів’ян: реставраційні роботи я почну з відновлення львівської трилогії «Війна», міністр обіцяв сприяти», – вказав також Sociopath.

Журналістка Тетяна Висоцька, яка повідомила про інцидент, також оприлюднила фото, на якому, як виглядає, власник крамниці спостерігає за процесом ліквідації зображень.

Керівник салону Ігор Доценко тоді ж у коментарях до допису журналістки назвав ці графіті «трафаретним мистецтвом» і «типовим стріт-артом, який час від часу видаляють комунальні служби», і закликав до спокою.

Після цього активісти побили вікна і обмалювали фасад меблевого салону «Емпоріум», на стіні якого раніше були розміщені роботи. Згодом Доценко оголосив про закриття салону, повідомляє Радіо Свобода.

Графіті, про які йдеться, створив свого часу український стріт-арт-художник на творче псевдо #Sociopath, який приховує своє справжнє ім’я.

Джерело: day.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь