Австралієць зняв фільм про героїзм українських жінок у війні на Донбасі

25/10/2017

У Запоріжжі презентували документальний фільм “Матері війни”. Його зняв австралійський режисер українського походження Стефан Бугрин. В Австралії стрічка мала чималий резонанс, бо про українську війну там мало хто знав.

“Матері війни” – це фільм про запорізьких жінок Світлану та Галину. Вони стали волонтерами після того, як три роки тому їхніх синів вбили на війні. Ще одна героїня фільму – Юлія. Мати двох дітей пішла воювати з російськими військовими. Режисера з Австралії вразили їхні історії.

Я відчув, як жінки надихнули мене бути сильним. Я став сильним. В Австралії немає війни, тому все це складно зрозуміти. Жінки, що пройшли крізь війну, стали сильнішими, стали прикладом для інших, стали героями, – розповідає режисер.

У фільмі звучать спогади жінок. Про втрату синів та про те, як вони живуть після трагедії. Режисер ілюструє розповіді не тільки кадрами, які зняв на передовій, а також пісочною анімацією – це додає емоційності.

Прем’єру свого фільму Стефан Бугрин робив в Австралії. Вона мала чималий резонанс. Українська прем’єра також мала аншлаг та схвилювала глядачів. А ще Стефан пообіцяв нові прем’єри. Бо “Матері війни” – це лише початок його документального циклу фільмів про війну України з Росією.

Джерело: 24 Канал

 

No Comments

Залишити відповідь