Артисти Національної опери розкажуть, чому змушені протестувати

07/04/2017

10 квітня о 11.00 в інформаційному агентстві «Українські новини» (м. Київ, вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція на тему: «Закріпачення творчих працівників України – помилка чи свідомий обман?», пише профспілковий сайт КВПУ.

Медіа-захід організовують незалежні профспілки Національної опери України імені Тараса Шевченка, зокрема ППО ВППУ у Національній опері України імені Тараса Шевченка, яка входить до складу Конфедерації вільних профспілок України. На прес-конференції виступлять профспілківці, представники артистичної спільноти та громадські діячі. Вони розкажуть, чому змушені відволікатися від творчості та протестувати проти ЗУ №955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних і комунальних закладів культури», який спричинив масові порушення прав людини та звільнення творчих працівників.

Також артисти занепокоєні можливим ухваленням проекту Трудового кодексу, положення якого узаконює контрактну форму роботи для широкого кола працівників, а також суттєво звужує права працівників та профспілок.

Джерело: firstsocial.info

No Comments

Залишити відповідь