Артистам, які критикують Росію, придумали покарання

27/02/2018

Депутати Держдуми Російської Федерації вважають, що артистів з антиросійськими поглядами не можна допускати і знімати у фільмах, які фінансуються державою.

З такою ініціативою виступив заступник голови Комітету Держдуми з розвитку громадянського суспільства Іван Сухарєв, який направив відповідний запит на ім’я міністра культури РФ Володимира Мединського, передає “РИА Новости“.

“Я направив запит з проханням розглянути можливість не допускати акторів, які висловлюються без зайвої дипломатії на адресу свого народу, який їх же годує, до зйомок у фільмах, які знімаються за бюджетні гроші. Я вважаю, що ця позиція правильна. Вона продиктована в тому числі і нашим виборцем, який просто обурений, так само, як і я, чесно кажучи”, – заявив Сухарєв.

Політик вважає несправедливим, що актори, які відкрито критикують Росію, отримують гонорари в сотні тисяч рублів, що формуються за рахунок надходження податків. На його думку, такі артисти повинні самі відмовлятися від ролей у фільмах з держфінансуванням.

Виходить дивна ситуація, коли деякі діячі культури мало того що поливають брудом росіян, ще й роблять це за рахунок платників податків,
– наголосив Сухарєв.

Зазначається, що депутат запропонував рекомендувати режисерам не задіювати в своїх роботах з держфінансуванням акторів з “антиросійськими поглядами”.

“Як буде проходити ця процедура (відбору акторів – “24”), не знаю, але я думаю, що при формуванні списків на ролі в фільмах, які фінансуються за рахунок бюджету Російської Федерації, треба більш уважно підходити до відбору складу. В тому числі не знімати подібного роду людей. Нехай знімаються у себе на батьківщині, там, де вони зараз перебувають, не на території Російської Федерації, в авторському якомусь кіно”, – підсумував політик.

Джерело: 24 Канал

 

No Comments

Залишити відповідь